Petek, 15.3.2024
07:00 TV koledar
07:05 Glasba za dobro jutro
09:15 Pravljica za dobro jutro: Zlatolaska in trije medvedki
09:20 Timmy Kids, 271. del otroške serije
09:25 Spremeni življenje s Kaly, 15. del
09:45 TV koledar
09:50 Alenkine neverjetne zgodbe - Deset nenavadnih dejstev o meni
10:00 Tomaž Gorec potuje - Smučanje Jahorina
10:35 Glasbeni večer: Čuki
10:50 Eliksir: Terrapromo, pogovorna oddaja
11:50 Glasbeni spomini, ponovitev 12. oddaje
12:15 Planet zdravja, pogovorna oddaja
12:30 AGRFT predstavlja: Nazaj, slovenski film
12:55 Srčna kraljica, 15. del
13:45 Bonanza, 15. del
14:30 Italijanska modna trgovina, TV prodaja oblačil v živo
18:05 Več zdravja: MIC Mengeš
18:35 Klepet ob kavi, pogovorna oddaja
19:35 AGRFT predstavlja: Nazaj, slovenski film
20:00 Zgodba o Billu Spacemanu Leeju, drama
21:30 Glasbeni vrtiljak
21:45 Astrocenter v živo, vedeževanje v živo
23:00 Pablo Escobar - mamilarski kralj, 27. del kriminalne serije
23:55 TV koledar
00:00 Gartnerjev bordel, erotična oddaja (18 plus, starševski nadzor)
00:50 Staromodno dekle, erotični film (18 plus, starševski nadzor)
01:20 Zdolgočaseno dekle, erotični film (18 plus, starševski nadzor)
01:55 Glasba za lahko noč
03:00 Nočni program z radiem Zeleni val
07:05 Glasba za dobro jutro
09:15 Pravljica za dobro jutro: Zlatolaska in trije medvedki
09:20 Timmy Kids, 271. del otroške serije
09:25 Spremeni življenje s Kaly, 15. del
09:45 TV koledar
09:50 Alenkine neverjetne zgodbe - Deset nenavadnih dejstev o meni
10:00 Tomaž Gorec potuje - Smučanje Jahorina
10:35 Glasbeni večer: Čuki
10:50 Eliksir: Terrapromo, pogovorna oddaja
11:50 Glasbeni spomini, ponovitev 12. oddaje
12:15 Planet zdravja, pogovorna oddaja
12:30 AGRFT predstavlja: Nazaj, slovenski film
12:55 Srčna kraljica, 15. del
13:45 Bonanza, 15. del
14:30 Italijanska modna trgovina, TV prodaja oblačil v živo
18:05 Več zdravja: MIC Mengeš
18:35 Klepet ob kavi, pogovorna oddaja
19:35 AGRFT predstavlja: Nazaj, slovenski film
20:00 Zgodba o Billu Spacemanu Leeju, drama
21:30 Glasbeni vrtiljak
21:45 Astrocenter v živo, vedeževanje v živo
23:00 Pablo Escobar - mamilarski kralj, 27. del kriminalne serije
23:55 TV koledar
00:00 Gartnerjev bordel, erotična oddaja (18 plus, starševski nadzor)
00:50 Staromodno dekle, erotični film (18 plus, starševski nadzor)
01:20 Zdolgočaseno dekle, erotični film (18 plus, starševski nadzor)
01:55 Glasba za lahko noč
03:00 Nočni program z radiem Zeleni val
Sobota, 16.3.2024
07:00 Glasba za dobro jutro
07:40 Glasbeni spomini, 13. oddaja
08:00 TV koledar
08:05 Bonanza, 176. del ameriške vestern serije
08:55 Več zdravja: MIC Mengeš
09:25 Dobro jutro z narodno-zabavno glasbo
10:00 Italijanska modna trgovina, TV prodaja oblačil v živo
13:00 TV koledar
13:05 Klepet ob kavi, pogovorna oddaja
14:05 Columbo: Načrt za umor, 7. del (S01E07)
15:15 Koncert ob 45-letnici Kulturnega društva Anton Tanc Laško
16:45 Eliksir: Sanabela, pogovorna oddaja
17:45 Veselica na vasi, glasbena oddaja
19:15 Glasba za dober večer
20:00 Sabata, ameriški vestern
21:40 Ujemi sanje, glasbena oddaja
23:05 Znanstvo s hudičem, triler
00:10 Staromodno dekle, erotični film (18 plus, starševski nadzor)
00:40 Zdolgočaseno dekle, erotični film (18 plus, starševski nadzor)
01:15 Gartnerjev bordel, erotična oddaja (18 plus, starševski nadzor)
02:10 Glasba za lahko noč
03:00 Nočni program radia Zeleni val
07:40 Glasbeni spomini, 13. oddaja
08:00 TV koledar
08:05 Bonanza, 176. del ameriške vestern serije
08:55 Več zdravja: MIC Mengeš
09:25 Dobro jutro z narodno-zabavno glasbo
10:00 Italijanska modna trgovina, TV prodaja oblačil v živo
13:00 TV koledar
13:05 Klepet ob kavi, pogovorna oddaja
14:05 Columbo: Načrt za umor, 7. del (S01E07)
15:15 Koncert ob 45-letnici Kulturnega društva Anton Tanc Laško
16:45 Eliksir: Sanabela, pogovorna oddaja
17:45 Veselica na vasi, glasbena oddaja
19:15 Glasba za dober večer
20:00 Sabata, ameriški vestern
21:40 Ujemi sanje, glasbena oddaja
23:05 Znanstvo s hudičem, triler
00:10 Staromodno dekle, erotični film (18 plus, starševski nadzor)
00:40 Zdolgočaseno dekle, erotični film (18 plus, starševski nadzor)
01:15 Gartnerjev bordel, erotična oddaja (18 plus, starševski nadzor)
02:10 Glasba za lahko noč
03:00 Nočni program radia Zeleni val
Nedelja, 17.3.2024
07:00 Glasba za dobro jutro
07:40 TV koledar
07:40 Glasbeni spomini, 14. oddaja
07:55 Top 10 country music, 20. oddaja
08:30 Več zdravja: MIC Mengeš, pogovorna oddaja
09:00 Prenos svete maše iz cerkve Svetega Jurija Šentjur, v živo
10:00 Italijanska modna trgovina, TV prodaja oblačil v živo
13:00 TV koledar
13:05 Klepet ob kavi, pogovorna oddaja
14:05 Sever in jug, 7. del
15:35 Grof Monte Cristo, ameriški film
17:20 Eliksir: Sanabela, pogovorna oddaja
18:20 Zgradbe in zgodbe, arhitekturna oddaja, 3. del
18:30 Glasba za dober večer
20:00 Ježek show, 29. del zabavno-glasbene oddaje
21:00 Astrocenter v živo, vedeževanje v živo
22:00 Pobeg k Ateni, akcijski film
00:00 TV koledar
00:05 Glasba za lahko noč
02:00 Nočni program z radiem Zeleni val
07:40 TV koledar
07:40 Glasbeni spomini, 14. oddaja
07:55 Top 10 country music, 20. oddaja
08:30 Več zdravja: MIC Mengeš, pogovorna oddaja
09:00 Prenos svete maše iz cerkve Svetega Jurija Šentjur, v živo
10:00 Italijanska modna trgovina, TV prodaja oblačil v živo
13:00 TV koledar
13:05 Klepet ob kavi, pogovorna oddaja
14:05 Sever in jug, 7. del
15:35 Grof Monte Cristo, ameriški film
17:20 Eliksir: Sanabela, pogovorna oddaja
18:20 Zgradbe in zgodbe, arhitekturna oddaja, 3. del
18:30 Glasba za dober večer
20:00 Ježek show, 29. del zabavno-glasbene oddaje
21:00 Astrocenter v živo, vedeževanje v živo
22:00 Pobeg k Ateni, akcijski film
00:00 TV koledar
00:05 Glasba za lahko noč
02:00 Nočni program z radiem Zeleni val
Ponedeljek, 18.3.2024
07:00 TV koledar
07:05 Glasba za dobro jutro
09:15 Pravljica za dobro jutro: Miška in srčnost
09:25 Timmy Kids, 272. del otroške serije
09:30 Spremeni življenje s Kaly, 16. del
09:55 TV koledar
10:00 Glasba za dober dan
11:35 Irenina avstralska pustolovščina, 53. del
11:50 TV koledar
11:55 Kalimero: Zgodnje opismenjevanje otrok, pogovorna oddaja
12:40 AGRFT predstavlja: Nežka, slovenski film
12:55 Srčna kraljica, 16. del
13:40 Bonanza, 16. del
14:30 Italijanska modna trgovina, TV prodaja oblačil v živo
18:05 Klepet ob kavi, pogovorna oddaja
19:05 TV koledar
19:10 Tomaž Gorec potuje: Gruzija, 9. in 10. del
19:35 Glasbeni vrtiljak
19:45 Planet zdravja, pogovorna oddaja
20:00 Vrnitev Sabate, vestern
21:45 Astrocenter v živo, vedeževanje v živo
22:45 Ulice San Francisca, 89. del ameriške serije
23:35 3. SNL, posnetek tekme
01:10 Glasba za lahko noč
02:00 Nočni program radia Zeleni val
07:05 Glasba za dobro jutro
09:15 Pravljica za dobro jutro: Miška in srčnost
09:25 Timmy Kids, 272. del otroške serije
09:30 Spremeni življenje s Kaly, 16. del
09:55 TV koledar
10:00 Glasba za dober dan
11:35 Irenina avstralska pustolovščina, 53. del
11:50 TV koledar
11:55 Kalimero: Zgodnje opismenjevanje otrok, pogovorna oddaja
12:40 AGRFT predstavlja: Nežka, slovenski film
12:55 Srčna kraljica, 16. del
13:40 Bonanza, 16. del
14:30 Italijanska modna trgovina, TV prodaja oblačil v živo
18:05 Klepet ob kavi, pogovorna oddaja
19:05 TV koledar
19:10 Tomaž Gorec potuje: Gruzija, 9. in 10. del
19:35 Glasbeni vrtiljak
19:45 Planet zdravja, pogovorna oddaja
20:00 Vrnitev Sabate, vestern
21:45 Astrocenter v živo, vedeževanje v živo
22:45 Ulice San Francisca, 89. del ameriške serije
23:35 3. SNL, posnetek tekme
01:10 Glasba za lahko noč
02:00 Nočni program radia Zeleni val
Torek, 19.3.2024
07:00 TV koledar
07:05 Glasba za dobro jutro
09:20 Pravljica za dobro jutro: Dama in potepuh
09:30 Timmy Kids, 273. del otroške serije
09:35 Spremeni življenje s Kaly, 17. del
09:50 TV koledar
09:55 Ujemi sanje, glasbena oddaja
11:25 Tomaž Gorec potuje: Gruzija, 9. in 10. del
11:55 Glasbeni spomini, ponovitev 13. oddaje
12:15 Planet zdravja, pogovorna oddaja
12:30 AGRFT predstavlja: Oropana duša, slovenski film
12:55 Srčna kraljica, 17. del
13:40 Bonanza, 17. del
14:30 Italijanska modna trgovina, TV prodaja oblačil v živo
18:05 Več zdravja: MIC Mengeš
18:35 Klepet ob kavi, pogovorna oddaja
19:40 Glasbeni večer: Helena Blagne
20:00 Columbo: Etuda v črnem, 8. del
21:30 Eliksir: Terrapromo, pogovorna oddaja
22:30 Ulice San Francisca, 90. del ameriške serije
23:25 Tomaž Gorec predstavlja: Oliver Tič
00:25 Bordel Arena, erotična oddaja (18 plus, starševski nadzor)
01:05 Glasba za lahko noč
02:00 Nočni program radia Zeleni val
07:05 Glasba za dobro jutro
09:20 Pravljica za dobro jutro: Dama in potepuh
09:30 Timmy Kids, 273. del otroške serije
09:35 Spremeni življenje s Kaly, 17. del
09:50 TV koledar
09:55 Ujemi sanje, glasbena oddaja
11:25 Tomaž Gorec potuje: Gruzija, 9. in 10. del
11:55 Glasbeni spomini, ponovitev 13. oddaje
12:15 Planet zdravja, pogovorna oddaja
12:30 AGRFT predstavlja: Oropana duša, slovenski film
12:55 Srčna kraljica, 17. del
13:40 Bonanza, 17. del
14:30 Italijanska modna trgovina, TV prodaja oblačil v živo
18:05 Več zdravja: MIC Mengeš
18:35 Klepet ob kavi, pogovorna oddaja
19:40 Glasbeni večer: Helena Blagne
20:00 Columbo: Etuda v črnem, 8. del
21:30 Eliksir: Terrapromo, pogovorna oddaja
22:30 Ulice San Francisca, 90. del ameriške serije
23:25 Tomaž Gorec predstavlja: Oliver Tič
00:25 Bordel Arena, erotična oddaja (18 plus, starševski nadzor)
01:05 Glasba za lahko noč
02:00 Nočni program radia Zeleni val
Sreda, 20.3.2024
07:00 TV koledar
07:05 Glasba za dobro jutro
09:20 Pravljica za dobro jutro: Gusar Berto
09:30 Timmy Kids, 274. del otroške serije
09:35 Spremeni življenje s Kaly, 18. del
09:50 TV koledar
09:55 Eliksir: Terrapromo, pogovorna oddaja
11:00 TV koledar
11:05 Glasbeni večer: Helena Blagne
11:25 Glasba za dober dan
12:30 AGRFT predstavlja: Plavanje, slovenski film
12:55 Srčna kraljica, 18. del
13:40 Bonanza, 18. del
14:30 Italijanska modna trgovina, TV prodaja oblačil v živo
18:05 Klepet ob kavi, pogovorna oddaja
19:05 Na izlet s Tjašo in Domnom: Stol
19:40 Glasbeni vrtiljak
19:45 Planet zdravja, pogovorna oddaja
20:00 Več zdravja: MIC Mengeš
20:35 Glasbeni vrtiljak
20:45 Klic Himalaje, 1. del
21:45 Astrocenter v živo, vedeževanje v živo
23:00 TV koledar
23:05 Glasbeni večer: Tanja Žagar
23:25 Disko klub: DJ Boštjan in Italo dance mix
23:55 Glasbeni vrtiljak
00:05 Staromodno dekle, erotični film (18 plus, starševski nadzor)
00:35 Zdolgočaseno dekle, erotični film (18 plus, starševski nadzor)
01:10 Glasba za lahko noč
02:00 Nočni program radia Zeleni val
07:05 Glasba za dobro jutro
09:20 Pravljica za dobro jutro: Gusar Berto
09:30 Timmy Kids, 274. del otroške serije
09:35 Spremeni življenje s Kaly, 18. del
09:50 TV koledar
09:55 Eliksir: Terrapromo, pogovorna oddaja
11:00 TV koledar
11:05 Glasbeni večer: Helena Blagne
11:25 Glasba za dober dan
12:30 AGRFT predstavlja: Plavanje, slovenski film
12:55 Srčna kraljica, 18. del
13:40 Bonanza, 18. del
14:30 Italijanska modna trgovina, TV prodaja oblačil v živo
18:05 Klepet ob kavi, pogovorna oddaja
19:05 Na izlet s Tjašo in Domnom: Stol
19:40 Glasbeni vrtiljak
19:45 Planet zdravja, pogovorna oddaja
20:00 Več zdravja: MIC Mengeš
20:35 Glasbeni vrtiljak
20:45 Klic Himalaje, 1. del
21:45 Astrocenter v živo, vedeževanje v živo
23:00 TV koledar
23:05 Glasbeni večer: Tanja Žagar
23:25 Disko klub: DJ Boštjan in Italo dance mix
23:55 Glasbeni vrtiljak
00:05 Staromodno dekle, erotični film (18 plus, starševski nadzor)
00:35 Zdolgočaseno dekle, erotični film (18 plus, starševski nadzor)
01:10 Glasba za lahko noč
02:00 Nočni program radia Zeleni val
Četrtek, 21.3.2024
07:00 TV koledar
07:05 Glasba za dobro jutro
09:10 Pravljica za dobro jutro: Mavrična ribica
09:15 Timmy Kids, 275. del otroške serije
09:25 Spremeni življenje s Kaly, 19. del
09:45 TV koledar
09:50 Na izlet s Tjašo in Domnom: Stol
10:25 Več zdravja MIC Mengeš
10:55 Ujemi sanje, glasbena oddaja
12:15 Planet zdravja, pogovorna oddaja
12:35 AGRFT predstavlja: Potenje morskega ježa, slovenski film
12:55 Srčna kraljica, 19. del
13:45 Bonanza, 19. del
14:30 Italijanska modna trgovina, TV prodaja oblačil v živo
18:05 Klepet ob kavi, pogovorna oddaja
19:05 Tomaž Gorec potuje - Vikend oddih v Zadru
19:45 Glasbeni vrtiljak
20:00 Eliksir: Sanabela, pogovorna oddaja
21:00 Zgradbe in zgodbe, arhitekturna oddaja, 4. del
21:10 Planet opic, ameriški film
23:00 Pablo Escobar - mamilarski kralj, 28. del kriminalne serije
23:45 TV koledar
23:50 Moč glasbe nas združuje 2019, 4. del
00:50 Lahko noč z narodno-zabavno glasbo
02:00 Nočni program z radiem Zeleni val
07:05 Glasba za dobro jutro
09:10 Pravljica za dobro jutro: Mavrična ribica
09:15 Timmy Kids, 275. del otroške serije
09:25 Spremeni življenje s Kaly, 19. del
09:45 TV koledar
09:50 Na izlet s Tjašo in Domnom: Stol
10:25 Več zdravja MIC Mengeš
10:55 Ujemi sanje, glasbena oddaja
12:15 Planet zdravja, pogovorna oddaja
12:35 AGRFT predstavlja: Potenje morskega ježa, slovenski film
12:55 Srčna kraljica, 19. del
13:45 Bonanza, 19. del
14:30 Italijanska modna trgovina, TV prodaja oblačil v živo
18:05 Klepet ob kavi, pogovorna oddaja
19:05 Tomaž Gorec potuje - Vikend oddih v Zadru
19:45 Glasbeni vrtiljak
20:00 Eliksir: Sanabela, pogovorna oddaja
21:00 Zgradbe in zgodbe, arhitekturna oddaja, 4. del
21:10 Planet opic, ameriški film
23:00 Pablo Escobar - mamilarski kralj, 28. del kriminalne serije
23:45 TV koledar
23:50 Moč glasbe nas združuje 2019, 4. del
00:50 Lahko noč z narodno-zabavno glasbo
02:00 Nočni program z radiem Zeleni val
Petek, 22.3.2024
07:00 TV koledar
07:05 Glasba za dobro jutro
09:10 Pravljica za dobro jutro: Princeska na zrnu graha
09:20 Timmy Kids, 276. del otroške serije
09:25 Spremeni življenje s Kaly, 15. del
09:45 TV koledar
09:50 Alenkine neverjetne zgodbe - Čudaško obnašanje zvezdnikov
10:00 Tomaž Gorec potuje - Vikend oddih v Zadru
10:35 Glasbeni večer: Tanja Žagar
10:50 Eliksir: Terrapromo, pogovorna oddaja
11:50 Glasbeni spomini, ponovitev 14. oddaje
12:15 Planet zdravja, pogovorna oddaja
12:35 AGRFT predstavlja: Prespana pomlad, slovenski film
12:55 Srčna kraljica, 20. del
13:45 Bonanza, 20. del
14:30 Italijanska modna trgovina, TV prodaja oblačil v živo
18:05 Več zdravja: MIC Mengeš
18:35 Klepet ob kavi, pogovorna oddaja
19:40 AGRFT predstavlja: Prespana pomlad, slovenski film
20:00 Ples vampirjev, ameriški film
21:50 Astrocenter v živo, vedeževanje v živo
23:00 Pablo Escobar - mamilarski kralj, 29. del kriminalne serije
23:55 TV koledar
00:00 Bordel Arena, erotična oddaja (18 plus, starševski nadzor)
00:40 Aretacija, erotični film (18 plus, starševski nadzor)
01:15 Nosač prtljage, erotični film (18 plus, starševski nadzor)
01:50 Glasba za lahko noč
03:00 Nočni program z radiem Zeleni val
07:05 Glasba za dobro jutro
09:10 Pravljica za dobro jutro: Princeska na zrnu graha
09:20 Timmy Kids, 276. del otroške serije
09:25 Spremeni življenje s Kaly, 15. del
09:45 TV koledar
09:50 Alenkine neverjetne zgodbe - Čudaško obnašanje zvezdnikov
10:00 Tomaž Gorec potuje - Vikend oddih v Zadru
10:35 Glasbeni večer: Tanja Žagar
10:50 Eliksir: Terrapromo, pogovorna oddaja
11:50 Glasbeni spomini, ponovitev 14. oddaje
12:15 Planet zdravja, pogovorna oddaja
12:35 AGRFT predstavlja: Prespana pomlad, slovenski film
12:55 Srčna kraljica, 20. del
13:45 Bonanza, 20. del
14:30 Italijanska modna trgovina, TV prodaja oblačil v živo
18:05 Več zdravja: MIC Mengeš
18:35 Klepet ob kavi, pogovorna oddaja
19:40 AGRFT predstavlja: Prespana pomlad, slovenski film
20:00 Ples vampirjev, ameriški film
21:50 Astrocenter v živo, vedeževanje v živo
23:00 Pablo Escobar - mamilarski kralj, 29. del kriminalne serije
23:55 TV koledar
00:00 Bordel Arena, erotična oddaja (18 plus, starševski nadzor)
00:40 Aretacija, erotični film (18 plus, starševski nadzor)
01:15 Nosač prtljage, erotični film (18 plus, starševski nadzor)
01:50 Glasba za lahko noč
03:00 Nočni program z radiem Zeleni val