SPORED
Petek, 3.5.2024
|
Sobota, 4.5.2024
|
07:00 TV koledar
07:05 Glasba za dobro jutro 09:10 Pravljica za dobro jutro: Recept za ljubezen 09:15 Timmy Kids, 306. del otroške serije 09:20 Glasbeni večer: Ivana Kovač 09:40 TV koledar 09:45 Eliksir: Terrapromo, pogovorna oddaja 10:45 Srčna kraljica, 50. del 11:30 Tomaž Gorec potuje - Srbija, 2. del 12:15 Planet zdravja, pogovorna oddaja 12:30 Ulice San Francisca, 15. del ameriške serije 13:20 Bonanza, 50. del 14.10 Kapsula, TV prodaja oblačil v živo 14:35 Italijanska modna trgovina, TV prodaja oblačil v živo 18:05 Več zdravja: MIC Mengeš 18:35 Klepet ob kavi, pogovorna oddaja 19:40 Glasbeni vrtiljak 20:00 Na zmajevi poti, akcijski film 21:40 Koncert ansambla Brloga, 2. del 23:10 Pablo Escobar - mamilarski kralj, 42. del kriminalne serije 00:00 Bordel Arena, erotična oddaja (18 plus, starševski nadzor) 00:40 Nauči me fukati 2, erotični film (18 plus, starševski nadzor) 01:05 Nauči me fukati 3, erotični film (18 plus, starševski nadzor) 01:35 Glasba za lahko noč 03:00 Nočni program z radiem Zeleni val |
07:00 Glasba za dobro jutro
08:10 TV koledar 08:15 Pravljica za dobro jutro: Smešno 08:25 Timmy Kids, 302. del otroške serije 08:35 Pravljica za dobro jutro: Ljubezen 08:45 Bonanza, 182. del ameriške vestern serije 09:35 Kapsula, TV prodaja oblačil v živo 10:00 Italijanska modna trgovina, TV prodaja oblačil v živo 13:05 Klepet ob kavi, pogovorna oddaja 14:05 Columbo: Nevarna tekma, 14. del 15:20 Več zdravja: MIC Mengeš 15:50 Grič škornjev, vestern 17:20 Eliksir: Sanabela, pogovorna oddaja 18:20 Veselica na vasi, glasbena oddaja 20:00 Za prijatelje, zabavno-glasbena oddaja 21:00 Nogometni predsednik - igra korupcije, 4. del 21:55 Osvojitev planeta opic, ameriški film 23:25 Koncert zasedbe Pamži 00:00 Nauči me fukati 2, erotični film (18 plus, starševski nadzor) 00:25 Nauči me fukati 3, erotični film (18 plus, starševski nadzor) 00:55 Bordel Arena, erotična oddaja (18 plus, starševski nadzor) 01:40 Glasba za lahko noč 03:00 Nočni program radia Zeleni val |
Nedelja, 5.5.2024
|
Ponedeljek, 6.5.2024
|
07:00 TV koledar
07:05 Glasba za dobro jutro 08:05 Timmy Kids, 305. del otroške serije 08:25 Top 10 country music, 28. oddaja 09:00 Prenos svete maše iz cerkve svetega Jurija Šentjur, v živo 10:00 Italijanska modna trgovina, TV prodaja oblačil v živo 13:05 Klepet ob kavi, pogovorna oddaja 14:05 Sinbad in tigrovo oko, ameriška pustolovščina 15:45 Več zdravja: MIC Mengeš, pogovorna oddaja 16:15 Streljanje, vestern 17:35 Eliksir: Sanabela, pogovorna oddaja 18:35 Koncert zasedbe Pamži 19:10 Glasbeni vrtiljak 20:00 Polka in majolka, zabavno-glasbena oddaja 21:00 Festival Guštanj 2018, 1. del 22:00 Vsi predsednikovi možje, ameriški film 00:20 TV koledar 00:25 Glasba za lahko noč 02:00 Nočni program z radiem Zeleni val |
07:00 TV koledar
07:05 Glasba za dobro jutro 09:00 Pravljica za dobro jutro: Pepa in zobna vila 09:10 Timmy Kids, 308. del otroške serije 09:35 Glasbeni večer: Ivana Kovač 09:55 TV koledar 10:00 Dinotti show - Dirkališče Grobnik 10:15 Kiki family in mrzla voda 10:25 Irenina avstralska pustolovščina, 11. del 10:45 Srčna kraljica, 51. del 11:30 Za prijatelje, zabavno-glasbena oddaja 12:30 Ulice San Francisca, 16. del ameriške serije 13:20 Bonanza, 51. del 14.10 Kapsula, TV prodaja oblačil v živo 14:35 Italijanska modna trgovina, TV prodaja oblačil v živo 18:05 Klepet ob kavi, pogovorna oddaja 19:05 TV koledar 19:10 Tomaž Gorec potuje: Gruzija, 20. in 21. del 19:35 Glasbeni vrtiljak 19:45 Planet zdravja, pogovorna oddaja 20:00 Pustolovca v zraku, akcijska komedija 21:30 Astrocenter v živo, vedeževanje v živo 22:30 3. SNL - vzhod: Šmartno - Drava Ptuj, posnetek tekme 00:00 Glasba za lahko noč 02:00 Nočni program radia Zeleni val |
Torek, 7.5.2024
|
Sreda, 8.5.2024
|
07:00 TV koledar
07:05 Glasba za dobro jutro 09:05 Pravljica za dobro jutro: Volk in sedem kozličkov 09:15 Timmy Kids, 307. del otroške serije 09:20 TV koledar 09:25 Ujemi sanje, glasbena oddaja 10:45 Srčna kraljica, 52. del 11:30 Tomaž Gorec potuje: Gruzija, 20. in 21. del 12:00 Dinotti show - Pot v Francijo, 1. del 12:15 Planet zdravja, pogovorna oddaja 12:30 Ulice San Francisca, 17. del ameriške serije 13:20 Bonanza, 52. del 14.10 Kapsula, TV prodaja oblačil v živo 14:35 Italijanska modna trgovina, TV prodaja oblačil v živo 18:05 Več zdravja: MIC Mengeš 18:35 Klepet ob kavi, pogovorna oddaja 19:35 Glasbeni vrtiljak 20:00 Eliksir: Terrapromo, pogovorna oddaja 21:00 Columbo: Dvojni šok, 15. del 22:10 Ježek show, 32. oddaja 23:00 Tomaž Gorec predstavlja: Ljubezen na Filipinih 00:05 Bordel Arena, erotična oddaja 00:45 Glasba za lahko noč 02:00 Nočni program radia Zeleni val |
07:00 TV koledar
07:05 Glasba za dobro jutro 09:00 Pravljica za dobro jutro: Bremenski mestni godci 09:05 Timmy Kids, 309. del otroške serije 09:10 Glasbeni večer: Jan Plestenjak 09:30 TV koledar 09:35 Eliksir: Terrapromo, pogovorna oddaja 10:45 Srčna kraljica, 53. del 11:30 Polka in majolka, zabavno-glasbena oddaja 12:30 Ulice San Francisca, 18. del ameriške serije 13:20 Bonanza, 53. del 14.10 Kapsula, TV prodaja oblačil v živo 14:35 Italijanska modna trgovina, TV prodaja oblačil v živo 18:05 Klepet ob kavi, pogovorna oddaja 19:05 Na izlet s Tjašo in Domnom: Tenerife, 3. del 19:30 Glasbeni vrtiljak 19:45 Planet zdravja, pogovorna oddaja 20:00 Več zdravja: MIC Mengeš 20:35 Glasbeni vrtiljak 20:50 Nogometni predsednik - igra korupcije, ponovitev 4. dela 21:45 Astrocenter v živo, vedeževanje v živo 23:05 Glasbeni večer: Vlado Kreslin 23:25 Disko klub: DJ Chato - Po domače malo drugače 00:05 Nauči me fukati 2, erotični film 00:30 Nauči me fukati 3, erotični film 01:00 Glasba za lahko noč 02:00 Nočni program radia Zeleni val |
Četrtek, 9.5.2024
|
Petek, 10.5.2024
|
07:00 TV koledar
07:05 Glasba za dobro jutro 08:55 Pravljica za dobro jutro: Saj pošasti sploh ni 09:05 Timmy Kids, 311. del otroške serije 09:15 Glasbeni večer: Vlado Kreslin 09:35 Disko klub: DJ Chato - Po domače malo drugače 10:10 TV koledar 10:15 Več zdravja MIC Mengeš 10:45 Srčna kraljica, 54. del 11:30 Ježek show, 32. oddaja 12:15 Planet zdravja, pogovorna oddaja 12:30 Ulice San Francisca, 19. del ameriške serije 13:20 Bonanza, 54. del 14.10 Kapsula, TV prodaja oblačil v živo 14:35 Italijanska modna trgovina, TV prodaja oblačil v živo 18:05 Klepet ob kavi, pogovorna oddaja 19:05 Tomaž Gorec potuje - Srbija, 3. del 19:30 Glasbeni vrtiljak 20:00 Eliksir: Sanabela, pogovorna oddaja 21:00 Izgubljeni v vojni, akcijski film 22:30 Pablo Escobar - mamilarski kralj, 43. del kriminalne serije 23:20 Moč glasbe nas združuje 2016, 3. del 00:20 Lahko noč z narodno-zabavno glasbo 02:00 Nočni program z radiem Zeleni val |
07:00 TV koledar
07:05 Glasba za dobro jutro 09:05 Pravljica za dobro jutro: Veliko tekmovanje v kakcih 09:15 Timmy Kids, 310. del otroške serije 09:20 Glasbeni večer: Ines Erbus 09:40 TV koledar 09:45 Eliksir: Terrapromo, pogovorna oddaja 10:45 Srčna kraljica, 55. del 11:30 Tomaž Gorec potuje - Srbija, 3. del 11:55 Kiki family: Sanja je ponorela 12:15 Planet zdravja, pogovorna oddaja 12:30 Ulice San Francisca, 20. del ameriške serije 13:20 Bonanza, 55. del 14.10 Kapsula, TV prodaja oblačil v živo 14:35 Italijanska modna trgovina, TV prodaja oblačil v živo 18:05 Več zdravja: MIC Mengeš 18:35 Klepet ob kavi, pogovorna oddaja 19:40 Glasbeni vrtiljak 20:00 Bog oprošča...,jaz ne, vestern 21:35 Glasbeni vrtiljak 21:45 Astrocenter v živo, vedeževanje v živo 23:00 Pablo Escobar - mamilarski kralj, 44. del kriminalne serije 23:55 TV koledar 00:00 Bordel Arena, erotična oddaja 00:40 Nauči me fukati 4, erotični film 01:05 Nauči me fukati 5, erotični film 01:30 Glasba za lahko noč 03:00 Nočni program z radiem Zeleni val |
Arena VIP d.o.o.
Prešernova 10
3000 Celje
03 490 02 22
info@tvarena.si
Prešernova 10
3000 Celje
03 490 02 22
info@tvarena.si